Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.08.2019, 10:50

Байрацька ЗОШ І-ІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Як досягти в житті успіху і мати можливість пишатися собою

   Тема, яку ми порушуємо сьогодні, є досить актуальною, оскільки сучасні умови життя вимагають конкурентоспроможної особистості, здатної брати на себе відповідальність та швидко приймати рішення у нестандартних ситуаціях. Кожна людина як особистість має важливе значення для суспільства, тому що всі ми впливаємо на ту чи іншу подію.

  Лідерство, як і більшість понять у психології, має свої теорії. Найвідоміша ситуаційна теорія лідерства Фреда Фідлера. Ситуаційна теорія лідерства стверджує, що ефективність лідера залежить як від того, наскільки цей лідер орієнтований на завдання або на стосунки, так і від того, в якій мірі лідер контролює групу і реалізує свій вплив на неї.

   Кожна людина сама обирає стиль своєї поведінки, коло свого спілкування, манери та жестикуляцію при спілкуванні. І відповідно в різних ситуаціях одна й та сама людина може проявлятися з різних боків. Відповідно до цього виділяють кілька типів буття: природний, життєдіяльнісний, соціодинамічний,, соціокультурний, діяльнісний, культурний та духовний.

   Лідерство – це певний тип стосунків між людьми. Завжди існують лідери та підлеглі, у будь-яких стосунках проявляється владно-підвладна взаємодія.

Тож,для того,щоб стати лідером і досягти у житті успіху,необхідно дотримуватися певних правил:

Розвивайте силу волі.  Успіх приходить лише до того, хто його прагне. Не чикайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі. Скажіть собі: я хочу, я можу, я зроблю. Успіх воліє, щоб його сильно бажали, добивалися і завойовували, доклала даючи максимум зусиль.

Переймайте досвід. Учиться у тих, хто вже досяг успіху. Що ви робите не так, як вони? У більшості випадків за цим криються не якісь хитрощі або випадок, а те, що дається без зусиль: тренування, старання, витримка, самовіддача. І мужність взяти на себе відповідальність, визнати помилки.

Невідступно дотримуйтесь поставленої мети. Усякий успіх починається з якої-небудь ідеї. Сформулюйте її для себе чітко, не поринаючи в самі лише мрії. Можна не тільки продумати свою мету, але й записати, чого і коли ви хочете досягти. Орієнтуйтесь за цим календарем - пам’яткою, відмічайте проміжні досягнення. Якщо у вашому русі зупинка, визначте її причину. Спробуйте ще раз, але не випускайте з виду основної мети.

Визнайте пріоритети у приватному житті.   Неможливо досягти успіху відразу й  усьому. Визначить першочерговість того, що для вас дійсно життєво важливо.

Складайте план дій.  Плануйте ввечері, які справи повинні бути зроблені завтра. Стосовно довгострокових справ, то їх слід також записувати, якщо до них необхідно підготувати, якщо до них необхідно підготуватися, наприклад, до бесіди, зустрічі, виступу.

Учиться говорити „ні”.  Це часто незручно і приводить до стресових станів. Але тільки у той момент, коли потрібно комусь у чомусь відмовити. „Бути завжди приємним” – це над завдання, з яким довго ніхто не впорається.

Оцінюйте себе об’єктивно. Охарактеризуйте себе самі, відповівши на такі питання:  які мої сильні сторони? Чи використовую я їх? Чи достатньо я демонструю свої вигідні якості, переваги? Які я маю недоліки?

Стежте за своїм часом. Визначте години, в які ви працюєте особливо продуктивно й творчо рутинні справи виконуйте тільки тоді, коли все одно стаєте втомленим.

Сумнівайтесь. Не думайте і не давайте запевнити себе, що дещо повинно і далі залишатися без змін, і тільки тому, що завжди так робилось.

Рішуче справляйтесь із стресом. Спробуйте проаналізувати, що викликає у вас стрес.

Рухайтесь. Той, хто хоче добитися чогось, повинен бути добре тренованим.

Заохочуйте інших. Надихайте своє оточення. Учить чомусь друзів, однолітків. Розповсюджуйте добрий настрій. Робіть те, що йде на користь усім.

Слухайте навколишніх. Учиться тому, що знають інші. Будьте допитливі у тому, що торкається різних думок, збирайте суперечливі факти.

Будьте передбачливими. Продумайте, який оборот може і повинна прийняти справа, як вона завершиться і де, можливо, виникнуть труднощі – це зекономить час і енергію.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz